Dobry wieczór, dzisiaj jest czwartek 27.2.2020. Imieniny obchodzi Alexandr, jutro Lumír.

Reportaż

200227 mmrRád si organizuješ svůj čas?
Jsi komunikativní a nebojíš se výzvy?
Jsi týmový hráč?
POJĎ A PRACUJ S NÁMI V TÝMU!

200226 volejbalLanškrounské juniorky budou v neděli 1. března mezi 11 a 15 hodinou ve sportovní hale v Lanškrouně bojovat o postup do volejbalové extraligy. Na svém facebooku k tomu píší: "V neděli hrajeme poslední dvě utkání nadstavby 1. ligy juniorek a v těchto zápasech budeme bojovat o první místo v soutěži. Hrajeme o postup do extraligy!!!

170511 schottSCHOTT CR, s.r.o přivítá ve svém týmu kolegu či kolegyni na pozici
GRADUATE FINANCE

- Kvalifikační program (18-24 měsíců) Vám představí různé oblasti a funkce finančních sdílených služeb
- Budete spolupracovat s našimi servisními odborníky a korporátními procesními specialisty a zajistíte si pozici jednoho z budoucích klíčových pracovníků v našem finančním týmu
- Program nabízí strmou křivku učení, protože absolvujete rotační systém zaškolení

200224 gladiatorZimní verze extrémního překážkového závodu Gladiator Race, který se konal 22. února v lokalitě lanškrounských rybníků, se účastnilo přes 850 soutěžících, z toho 562 dospělých a 289 dětí. Areál se zaplnil sportovci, diváky, překážkami a prodejními stánky. Okolí koupaliště pak stovkami aut.

171114 schottSCHOTT CR, s.r.o. přivítá ve svém týmu kolegu či kolegyni na pozici Vedoucí závazkového účetnictví

- Správa saldokonta závazků, monitorování a operativní řešení při verifikaci faktur, včetně upomínek
- Klíčový uživatel SAPu a člen mezinárodní skupiny SAP Know-How
- Práce v mezinárodním projektovém finančním týmu
- Rozvoj nových postupů a nástrojů, ale také standardních procedurálních postupů
- Vedení týmu kolegů

200223 architektiProstor po bývalé tržnici, Pivovarské náměstí a Ježkův statek (čp. 606 a 607 mezi ulicemi Dvorská a B. Martinů) jsou místy, která jsou v neutěšeném stavu. Právě tyto lokality si podrobněji prohlédli loni na podzim studenti Fakulty architektury ČVUT v Praze, aby mohli vytvořit své návrhy na jejich vylepšení.

191015 weidmuller1Firma Weidmüller Lanškroun s.r.o. hledá pro nově otevírané středisko MONTÁŽE tyto pracovní pozice:

operátor automatizační linky (třísměnný provoz),
operátor ruční montáže (dvousměnný provoz),
seřizovač automatizační linky,
disponent.

200222 masopustMasopustní veselice začala už v deset hodin dopoledne 22. února na nádvoří lanškrounského zámku, kde se ochutnávala zabijačková polévka, guláš, tlačenka, jitrnice a nechyběly ani koláčky. Hrála středověká hudba Krless, tančilo se i zpívalo.

200221 amavetNa Festivalu vědy a techniky pro děti a mládež představili žáci základních a středních škol ze Svitavska a Orlickoústecka 5. února v lanškrounském L´Artu 83 projektů. Valná většina (61) soutěžila v kategorii Junior, pouze 22 projektů spadalo do kategorie Středoškolák.

200221 permatat

ZAHRADA JE ANTIDEPRESIVUM

Nějaký sad už viděl každý, ale tatenické rodové sady zatím stojí trochu přehlížené. A přitom s rozlohou úctyhodných osm hektarů, kdy o část pečuje sdružení Permatat a o část rodina Nezbedova, to není žádný drobek. Svou odlišností od ostatních sadů, které znáte, jsou tyto sady v širokém okolí Lanškrouna naprosto výjimečné. Potřeba je jediné, umět se správně kouknout.